072-334-0466

הגלריה - בית לאירועים קטנים

הגלריה - מקום לאירועים קטנים בשרון המתאים לחתונות, בר מצווה ובת מצווה, בריתות, ימי הולדת מיוחדים ואירועים עסקיים

הגלריה - בית לאירועים קטנים, ממוקם בכפר ויתקין באזור השרון עם נוף הצופה לים. המקום לאירועים נמצא באזור השרון ממש באמצע הדרך בכניסה לבית ינאי על כביש החוף.

 

הגלריה ידועה בעיצוב מוקפד ומדוייק, והרבה נגיעה לעולם הווינטאג' הייחודי.

 

התכנון האדריכלי המופקד מאפשר גמישות רבה בתכנון אירועים מסוגים שונים ולקהלים מגוונים. נשמח לערך אתכם לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים: חתונות קטנות, בר ובת מצווה, ברית ובריתה, ימי הולדת מיוחדים, אירועי חברה ועוד.

אירועים קטנים

הגלריה מתאימה לאירועים קטנים של 100, 150, 200 ועד 300 איש. מערכות הגברה והתאורה המקצועיות, ריהוט מעניין, הרבה אביזרי עיצוב שהמעצבת איה צאלים המוכשרת בחרה עבורינו, יהפכו את האירוע הקטן שלכם לשילוב של אינטימיות וחגיגה מיוחדת באוירה כפרית שאין שני לה.

חתונות קטנות

אצלנו בגלריה ניתן לחגוג חתונות עד 300 איש ובזכות המקום היחודי שלנו גם בחתונות קטנות של 100 איש לא תרגישו בהבדל. אנו בגלריה ערוכים מתאימים במיוחד לחתונות קטנות, עם מרב ההקפדה, השירות וכל התענוגות הקיימות.

 

הניסיון הרב שיש לגלריה בחתונות מסוג זה, מעניק לנו את היכולת והידע לתכנן יחד איתכם את אותה חתונה אינטימית, לשים לב לפרטים אחרים וקצת שונים הבאים לידי ביטוי בחתונות קטנות.

בר מצווה ובת מצווה

אם בחתונה הדברים החשובים הם העיצוב, יוקרתיות מנות הארוחה ואיכות המוסיקה, הרי שבאירועי בר מצוות לילדים חשובים בעיקר הפעילות הנלווית מסביב כגון זיקוקים ורקדנים, הפשטות שבאוכל המוגש להם, סוג המוסיקה, ואת זה אנו בגלריה מבינים מצויין! 

 

הגלריה - אולם אירועים בשרון לחתונות קטנות, אירועים קטנים, פרטיים ועסקיים.

 

הגלריה אירועים - הגלריה הינו מתחם אירועים קטנים חדש, מודרני ומואר בעיצוב יחודי הנמצא ממש באמצע הדרך וממקום ליד בית ינאי עם נוף של 180 מעלות לחוף הים. בגלריה ניתן לערוך אירועים קטנים כגון: חתונות, בר\בת מצווה, בריתות, ימי הולדת מיוחדים וכן גם אירועים עסקיים, השקות ואירועי חברה.

facebook