09-9744419

הגלריה אירועים

הגלריה אירועים, מקום לאירועים קטנים ומיוחדים באזור השרון. הגלריה נמצאת על כביש החוף, נוחה להגעה מכל רחבי הארץ עם נוף של 180 מעלות לחוף הים

ברוכים הבאים לגלריה. מקום המשלב טכנולוגיה, סטייל ונוף עוצר נשימה. מקום שישאיר לכם זיכרון בלתי נשכח ויקח אתכם אל תוך חלום שלא תרצו להתעורר, שבו ניתן לחגוג אירועים קטנים ואירועים עסקיים.


אנו בגלריה מאמינים באירועים קטנים ואינטימיים. רבים הם האירועים המשמחים שלא דורשים מסיבה גדולה ומפוארת, כזו עם אוסף גדוש של אורחים וכל מה שנלווה לכך. בגלריה מאמינים שגם לאלו הרוצים באירוע קטן ואינטימי, אירוע שיקיף את כל הנדרש במימדים הנדרשים ובשיא המקצועיות, ניתן לקיימו בצורה שלא תשכיח מהאורחים ומחוגגי האירוע את חוויותו.

 

אירועים פרטיים ועסקיים

 

אירועים קטנים בגלריה הם נדבך חשוב נוסף שיש לאולם המדהים בכניסה לבית ינאי להציע. מחתונות קטנות, חתונות נושא, בריתות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, אירועים עסקיים ועוד הם אירועים שנחוו בגלריה בשיא המקצועיות וברמה חוויתית בלתי נשכחת.

 

בגלריה אירועים, האירוע שלכם יקבל ביטוי ביתרון הגדול שלנו של מערכות הגברה ותאורה מקצועיות, עם תכנון אקוסטי מעשה אומן. אלו הופכות את המקום שלנו והאירוע שלכם ל"הופעה" בחוויה אחרת. מן תחושה של העיר הגדולה - העולם הגדול בו הכל פתוח, הכל זורם וקורה כאן.

 

אירוע עם נוף של 180 מעלות מול הים

 

לנוחויותכם ולנוחיות האורחים שלכם אולם האירועים שלנו נמצא ממש באמצע הדרך, על כביש החוף, בכפר ויתקין, מתחם בית ינאי, כ- 20 דקות נסיעה מתל אביב. יתרון המיקום שלנו הוא הגישה הנוחה מכל האזורים בארץ ודרך ההגעה היא פשוטה.

 

המקום, מציע אירוע בלתי נשכח, אווירה אורבנית ומיוחדת עם נוף עוצר נשימה של 180 מעלות מול הים בשילוב קדמה טכנולוגית אשר משרים על האירוע הרבה סטייל, בריזה אשר חורטים בזיכרון אירוע בלתי נשכח.

 

נשמח לארח אתכם ולקבוע פגישה בכדי שתוכלו להתרשם מהאולם, מהאזור, הציוד, האוכל והאווירה שהמקום שלנו משרה על החוגגים בו.ליצירת קשר לאירועים קטנים ועסקיים התקשרו לקביעת פגישה או צרו איתנו קשר דרך הטופס באתר.

 

מזל טוב ונשמח לראותכם, הגלריה אירועים.

הגלריה אירועים - הגלריה הינו מתחם אירועים קטנים חדש, מודרני ומואר בעיצוב יחודי הנמצא ממש באמצע הדרך וממקום ליד בית ינאי עם נוף של 180 מעלות לחוף הים. בגלריה ניתן לערוך אירועים קטנים כגון: חתונות, בר\בת מצווה, בריתות, ימי הולדת מיוחדים וכן גם אירועים עסקיים, השקות ואירועי חברה.